20 квітня 2021 року голова обласної ради Михайло Головко провів робочу зустріч з приводу проголошення 2021-го року на Тернопільщині Роком родини. З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора участь у зустрічі взяв завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич.

Як наголосив голова Тернопільської облради, популяризувати істинні родинні цінності сьогодні вкрай важливо кожному. Саме тому Михайло Головко вирішив ініціювати проголошення 2021-го року на Тернопільщині Роком родини і разом з дружиною Мар’яною звернувся до представників традиційних українських церков та громадськості з закликом підтримати ідею. 

“Мабуть, ніхто не стане заперечувати істину, що родина завжди була і залишається джерелом любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Саме родина є тією цеглиною, на якій стоїть держава. Саме в родині дітям з народження прищеплюють відповідальність, порядність і любов до Батьківщини. Переконаний, на власному прикладі кожен із нас повинен пропагувати цінності родини. Закликаю жителів Тернопільщини долучатися до відзначення в нашому краї Року родини! Нехай для кожного із нас родина буде найнадійнішою фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають й допоможуть!”, – сказав Михайло Головко.

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ