Жахлива звістка приголомшила Тернопільщину: захищаючи свободу України від російських окупантів героїчно поліг воїн Віктор Чорноокий. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив Вадим Боярський.

«Шумська громада в скорботі… 29 серпня 2022 року у запеклих боях за українську землю загинув наш земляк, житель с. Тилявка, сержант, командир бойової машини командного відділення гірсько-штурмового взводу — Чорноокий Віктор Петрович, внаслідок бойового зіткнення під час наступальних дій під Нововознесенське-Миролюбівка Херсонської області.
Народився Чорноокий Віктор Петрович 12 лютого 1975 року в с. Тилявка. Завжди усміхнений, він мав на всі питання свої відповіді, мав власну життєву позицію і чітко її дотримувався, ніколи не стояв в стороні від проблем. Віктор – патріот та приклад справжнього Героя!
Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль непоправної втрати. Щирі співчуття близьким та рідним загиблого.
Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі. Про дату зустрічі тіла загиблого Героя та чин поховання буде повідомлено додатково. Вічна Пам’ять та слава Герою!», — ідеться у повідомленні.