Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет оголосив розклад богослужінь Страсного тижня у Володимирському кафедральному соборі м. Києва з 12 по 15 квітня 2023 року. Віряни зможуть приймати участь у богослужіннях онлайн, оскільки вони будуть транслюватись на офіційних церковних ресурсах у соціальних мережах. У програмі – літургії, читання Страсних Євангелій та чин погребіння Спасителя. Розклад Пасхальних богослужінь буде опубліковано згодом.

В анонсі оголошені деталі богослужінь, які очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет під час Страсного тижня.

Шановні брати і сестри! З 12 по 15 квітня 2023 року, у Володимирському кафедральному соборі м. Києва, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершуватиме богослужіння Страсного тижня.

  • Великий четвер, 13 квітня, Предстоятель очолить Божественну літургію святителя Василія Великого о 8:45 ранку, а ввечері о 17:00 звершить богослужіння із читанням 12 Страсних Євангелій.
  • Велика п’ятниця, 14 квітня, розпочнеться о 12:30 вечірня з винесенням Плащаниці Господа Ісуса Христа, а о 17:00 відбудеться богослужіння з чином погребіння Спасителя.
  • Велика субота, 15 квітня, Патріарх Філарет звершить Божественну літургію святителя Василія Великого о 8:45 ранку.

Всі богослужіння будуть транслюватись у прямому ефірі на офіційних церковних ресурсах у соціальних мережах, таких як фейсбук-сторінці Патріарх Філарет та YouTube-каналі Київський Патріархат.

Розклад Пасхальних патріарших богослужінь буде опубліковано згодом. Приєднуйтеся до нас у спільній молитві!