21 листопада 2023 року, Патріарх Філарет очолив урочисту Божественну літургію в Свято-Володимирському соборі з нагоди свята Архістратига Михаїла. Попередньо відбулося всенічне бдіння, а після літургії відбувся молебень за Україну. Святійший владика також привітав духовенство та відзначив тезоіменитство протоієрея Михаїла Трускавецького та старости Михаїла Даниловича Колядка.

Святкове вшанування Собору Архістратига та вірних за участю Патріарха Київського Філарета

21 листопада 2023 року, в день свята Собору Архістратига Михаїла та iнших Небесних Сил безплотних, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі.

Напередодні свята, Патріарх Філарет, звершив всенічне бдіння. Його Святості співслужили настоятель собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму. На запричасному проповідь виголосив клірик Володимирського собору протоієрей Михаїл Трускавецький.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після завершення літургії було звершено молебень до Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, під час якого підносилась молитва за Україну, щоб Господь визволив нас від нашестя чужинців і подав українському народові перемогу та справедливий мир.

Святійший владика також привітав протоієрея Михаїла Трускавецького та старосту Володимирського собору Михаїла Даниловича Колядка із Днем тезоіменитства та побажав їм здоров’я та благодатної допомоги Божої у подальших трудах на благо Української Церкви.