Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Лівія в Україні, Осамою Аблгасем. Посол висловив підтримку та солідарність Лівії у боротьбі України проти російської агресії, підкресливши важливість миру та підтримки у цей важкий час.

Солідарність та підтримка: Патріарх Філарет обговорив глобальну підтримку Лівії у боротьбі України за свободу

24 січня 2024 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Лівія в Україні Осамою Аблгасем.

Пан Посол привітав Патріарха Філарета з 95-літнім ювілеєм, побажав доброго здоров’я і Божої допомоги та вручив пам’ятний подарунок.

Під час зустрічі сторони обговорили неспровоковану повномасштабну військову російську агресію проти України.

Посол Лівії, від імені своєї країни, засвідчив беззаперечну підтримку України та українського народу у боротьбі за свою свободу і незалежність. Дипломат нагадав, що Лівія підтримує Формулу миру, яку пропонує Президент Володимир Зеленський задля досягнення миру в Україні, а також про інші політичні та гуманітарні ініціативи, спрямовані на підтримку України у цей важкий час.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Предстоятель подякував Державі Лівія за солідарність і підтримку українського народу та закликав й надалі допомагати Україні у її боротьбі за свободу.

“Ми вистоїмо і переможемо у цій жорстокій повномасштабній війні. З нами правда і Господь Бог, Який допомагає нам. Український народ, як ніколи, об’єднаний у боротьбі за незалежність і свободу. З підтримкою переважної більшості країн світу, серед яких є Лівія, Україна здолає ворога-окупанта, відновить територіальну цілісність та досягне справедливого миру”, – сказав у своєму слові Патріарх Філарет.

Наприкінці зустрічі Святійший владика подякував шановному гостю за візит і привітання та побажав успіхів у роботі на дипломатичній ниві в Україні.