18 вересня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет благословив передачу сухих пайків, виготовлених волонтерським фондом “WarMix”, на фронт для воїнів Збройних Сил України. Ця ініціатива є проявом єдності та підтримки військових у важкий час війни.

Сухпаї та молитви: Святійший Патріарх Філарет підтримав волонтерську ініціативу для воїнів

18 вересня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет благословив передачу на фронт для воїнів Збройних Сил України сухих пайків, виготовлених фондом «WarMix».

Це волонтерська кампанія, створена військовими, яка займається виготовленням сухпаїв з корисними снеками. До реалізації цього проекту, зокрема, долучився громадський діяч Ігор Мосійчук.

«Ми свідки прояву великої любові українців до своєї землі, своїх побратимів, які страждають зараз на сході. Не було б цих бід, ми б не побачили і виявлення цієї жертовної любові. Люди були б ті ж самі, але добрі вони чи злі – ніхто не знав би. Але ці обставини війни розкривають кожну людину, яка вона: добра чи зла, дбає за іншого, чи думає лише про власні інтереси? Тому, ми молимося, щоб Господь дарував нашим воїнам, волонтерам, всім патріотам добре здоров’я, щоб і надалі ми показували власним прикладом, як любити свій народ, свою землю. Коли Господь випробує нас, то пошле мир і благословення на всю українську землю, на Донбас і Крим», – сказав Патріарх Філарет після молитви.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Ми не маємо ніякого сумніву у нашій перемозі. Чому? Тому, що правда завжди перемагає. В історії неправда перемагала, але лише тимчасово. А правда з Україною, а отже буде і її перемога. Хочу побажати всім нашим захисникам Вітчизни здоров’я, допомоги Божої, щоб Він охороняв від усякого зла. Ми живемо у Києві порівняно мирно, бо є наші захисники. Головне, щоб ті, хто отримає цю нашу допомогу, відчував, що вони не одні на фронті, що за ними стоїть великий український народ», – додав Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату.

«Без консолідації всього українського народу важко буде досягнути перемоги, лише спільними зусиллями. Дякуючи Богові, українці всі об’єдналися, а тому ми змогли звільнити від російських окупантів Київщину, Чернігівщину, Сумщину, Харківщину, частину Херсонщини. Дуже вдячні Вам, Ваша Сятосте, за Ваші молитви, Вашу підтримку. Ви є для нас усіх справжнім моральним авторитетом і незламним Пастирем героїчного українського народу. Сьогодні всі ці сухпаї поїдуть на «нуль» і підтримуватимуть фізично наших побратимів, а морально допомагатиме Ваша молитва. Ми не випадково взяли собі за гасло: «З вірою в Бога та ЗСУ», – заявив співзасновник фонду «WarMix», воїн і волонтер Григорій Ляхович.

Також Святійший Патріарх Філарет за активне служіння Церкві та Україні нагородив благословенними грамотами волонтерів Григорія Ляховича, Святослава Силенка та передав на фронт «Молитовники воїна».