Папа Франциск має намір вислати особисті делегації до президентів України та Росії з метою посередництва у встановленні перемир’я. Католицький веб-сайт Il Sismografo повідомляє про цю “місію”, яку Понтифік згадував після повернення з Угорщини. За планом Франциска, делегація, яку очолить кардинал Маттео Чупі, поїде до Києва, тоді як архієпископ Клаудіо Гузеротті вирушить до Москви. Навіть якщо президенти вже погодилися зустрітися з послами Папи, більше деталей не розголошено.

Католицький веб-сайт повідомляє про сподівання Папи Франциска щодо відправки делегацій до України та Росії для медіації у конфлікті

Папа Франциск планує відправити делегації до Києва та Москви для закінчення війни
Папа Франциск сподівається відправити особисті делегації до президентів України та Росії з метою посередництва в укладенні перемир’я, стверджує католицький веб-сайт.

Сайт Il Sismografo, який спеціалізується на ватиканських новинах і вважається авторитетним, пише, що це “місія”, про яку понтифік загадково згадував після повернення з Угорщини минулого місяця.

За даним джерелом, згідно з планом Франциска, кардинал Маттео Чупі з Болоньї вирушить до Києва для переговорів з президентом України Володимиром Зеленським, а архієпископ Клаудіо Гузеротті, глава Ватиканського департаменту Східних Церков, поїде до Москви для зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним. Як пише Il Simografo, обидва президенти вже погодилися зустрітися з послами Папи, проте в статті не зазначено джерело або надано додаткових деталей.

Речник Ватикану Маттео Бруні відмовився коментувати звіт, як цитує журналіст у своїх недавніх заявах “закордонного міністра”.