На Тернопільщині навіки попрощались із загиблим у бою на Харківщині військовим Василем Мармусом. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Чортківської міської ради.

“Загиблому у російсько-українській війні Василю Мармусу сьогодні віддали шану тисячі чортків’ян. Попрощатися із Героєм прийшли рідні, близькі, друзі, колеги по роботі та побратими. Чин похорону відправили священнослужителі різних конфесій Чортківської громади у Соборі верховних апостолів Петра і Павла. Відтак, похоронна процесія вирушила містом до Костелу святого Станіслава. Зустрічали перехожі Героя навколішках, не стримуючи сліз”, — повідомляють у міській раді Чорткова.

Поховали Василя на Алеї Героїв, що на Ягільницькому кладовищі, поруч з іншими захисниками України.

“Ще змалку чоловік знав, що означає по-справжньому любити Україну, адже батько Василя – відомий громадсько-політичний діяч, учасник національно-визвольних змагань, член легендарної «Росохацької групи», яка в ніч на 22 січня 1973 року вивісила у Чорткові українські прапори. За це його засудили до 6 років позбавленні волі у колонії суворого режиму з наступним засланням на 5 років… Осиротілими залишилися батьки, брат, дружина та маленька донечка”, – розповідають у дописі.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Вічна пам’ять і слава Герою!