У вісімнадцяту неділю після П’ятдесятниці та день пам’яті святих отців VII Вселенського собору, митрополит Нестор Писик відвідав Бучацьке благочиння, де освятив престол у храмі Петра і Павла у селі Пушкарі та відслужив Божественну літургію. Була також відзначена перемога України над російським агресором та винагороджені жертводавці та активні парафіяни.

Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершує освячення та літургію

8 жовтня 2023 року, у вісімнадцяту неділю після П’ятдесятниці та день пам’яті святих отців VІІ Вселенського собору, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом побував у Бучацькому благочинні.

Високопреосвященнійший владика звершив чин освячення престолу у храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла в селі Пушкарі та відслужив там Божественну літургію.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму, Бучацький благочинний протоієрей Андрій Шкварок, завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич, секретар єпархіальної ради протоієрей Олег Гах, секретар канцелярії протоієрей Сергій Росіцький, запрошене духовенство.

За богослужінням була піднесена молитва за Українське військо та Перемогу України над російським агресором.

По завершенні богослужіння архієрей звернувся до пастви зі словами духовної настанови і вручив церковні нагороди жертводавцям та найактивнішим парафіянам.

ДЖЕРЕЛО: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ