У Лановцях відбулося скорботне прощання з Олегом Дробоцьким, молодим військовим художником, який загинув на Сході України. Сотні людей вшанували пам’ять Героя та висловили подяку за його мужність та патріотизм. Вічна слава Олегу Дробоцькому та всім Героям, які віддали своє життя за Україну!

Сотні людей пройшли вузькою стежкою, встеленою калиною та першоцвітами, щоб провести на місце вічного спочинку молодого військового художника, який віддав життя за свободу України

Остання дорога Олега Дробоцького: Лановецька громада провела військового художника на місце вічного спочинку, вшановуючи його мужність та патріотизм.

Під звуки залпу та військового оркестру, сотні людей пройшли вузькою стежкою, встеленою калиною та першоцвітами, щоб провести свого Героя, Олега Дробоцького, на його останню путь. Молодий військовий художник проявив себе як захисник України, який віддав життя у боротьбі за свободу та незалежність нашої країни.

Тисячі людей зібралися, щоб вшанувати пам’ять Олега та висловити подяку за його жертовність та внесок у нашу майбутню Перемогу. Рідний дім Олега був заповнений емоціями, слізьми та сумом, але Лановецька громада знає, що Герой назавжди залишатиметься в їх серцях та пам’яті.

Вічна слава Олегу Дробоцькому та всім Героям, які віддали своє життя за Україну!