Андрій Єрмак провів зустріч з представниками релігійних спільнот для обговорення питань донесення світові правди про російську агресію та підтримки України. Учасники зустрічі включали представників різних християнських конфесій та інституту релігійної свободи. Андрій Єрмак висловив вдячність за духовну підтримку, яку надають релігійні громади українському народові та акцентував на важливості їхньої ролі у донесенні правди про російську агресію.

Зустріч з релігійними лідерами: підтримка України та донесення правди

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч із представниками релігійних спільнот, на якій обговорювалися питання донесення світові правди про повномасштабну агресію Росії та необхідності подальшої підтримки України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

На зустрічі були присутні представники Української церкви християн віри євангельської, Православної церкви України, Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, Українського біблійного товариства, Української євангельської церкви, Української греко-католицької церкви, Інституту релігійної свободи.

Андрій Єрмак подякував учасникам зустрічі за те, що вони роблять на своєму рівні для наближення перемоги України й настання миру.

«Без віри нічого немає й нічого не відбувається. Дякую вам за те, що ви даєте таку важливу для наших людей духовну підтримку», – наголосив він.

Керівник Офісу Глави держави зазначив, що релігійні спільноти є важливим джерелом донесення правди про події, що відбуваються в Україні впродовж повномасштабної російської агресії. Зокрема, про жахливі злочини російських окупантів, утиски свободи віросповідання, які чинить Росія на тимчасово окупованих територіях.

Андрій Єрмак акцентував, що сьогодні надзвичайно важливо зберігати й посилювати рівень підтримки України в державах-партнерах, достукатися до їхніх громадян і політиків, ставши голосом правди.

ДЖЕРЕЛО