На тлі гармонії духовних цінностей, генеральний директор ПАК, професор Константінос Зорбас, вступив у плідні обговорення з ректором ВПБА протоієреєм Володимиром Вакіном. В Греції вони офіційно уклали договір, визначаючи шляхи спільної подорожі у сфері освіти та душпастирства.

Стратегічний альянс між Волинською Православною Богословською Академією та Православною академією Криту на шляху до взаємного збагачення духовною мудрістю

У захоплюючому розвитку міжнародних відносин у сфері духовної освіти, Волинська Православна Богословська Академія (ВПБА) та Православна академія Криту (ПАК) оголосили про стратегічне партнерство. Генеральний директор ПАК, професор Константінос Зорбас, провів зустріч з ректором протоієреєм Володимиром Вакіном, викладачами та студентами ВПБА.

Основною темою обговорення стали важливі аспекти у галузі освіти, науки та душпастирства. Розглядалися перспективи обміну науковими знаннями, академічна мобільність студентів та спільна публікаційна діяльність. Отець Володимир наголосив на значущості бібліотеки та видавничої справи для розвитку духовної освіти.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

27 жовтня, перебуваючи у Греції, представники обох академій урочисто підписали договір про співпрацю. Цей крок є важливим кроком у спільному зусиллі сприяти взаємному обміну знаннями та науковому розвитку, зміцнюючи душпастирську освіту в обох навчальних закладах.

У рамках візиту, ВПБА представляла не лише свою академічну гідність, а й вивчала духовне багатство Греції, зокрема відвідавши екзарха Вселенського патріархату в Україні єпископа Команського Михаїла (Аніщенка) та архімандрита Хризостома (Хаджиніколау). Ця подія стала важливим кроком у спільному культурному та духовному обміні між обома країнами.

Джерело: Волинська Академія