У святковій обстановці, Свято-Троїцький храм в Тернопільській області вітає Олега Міщенка, який приєднався до родини Духовного центру як новий диякон. Ця подія є знаковою і підкреслює активну участь та присутність Олега у службі нашої православної громади. Бажаємо йому успіхів та наполегливості в духовній службі, а Свято-Троїцькому храму – далі процвітання та плідну діяльність на благо всієї громади Тернопільщини!
Свято-Троїцький храм вітає свого нового диякона
Щиро вітаємо нового диякона Олега Міщенка в родині Духовного центру!Це знакова подія, яка підкреслює його присутність та активну участь у службі нашої православної громади. Бажаємо братові Олегу успіхів, наполегливості та наснаги в духовній службі, а Свято-Троїцькому храму – далі процвітання та плідної діяльності на благо всієї громади Тернопільщини!


Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа