Смерть Сергія Леськіва, жителя села Кам’янки та військовослужбовця з Підволочиської громади, від отриманих на фронті контузій стала непоправною втратою для сім’ї, родини, друзів, побратимів та всіх, хто знав і поважав цього справжнього героя. Його дух духовно-патріотичного самопожертвування завжди буде жити серед нас.

Сільрада Підволочиська повідомляє про смерть військового Сергія Леськіва

Втрата героя: Сергій Леськів – символ самопожертви та патріотизму.

Сільрада Підволочиська з великим сумом повідомляє про ще одну непоправну втрату, яку зазнала громада. Серце Сергія Леськіва, мужнього військовослужбовця з Підволочиської громади та мешканця села Кам’янки, зупинилося через контузії, отримані на фронті. Ця новина пронизує нас глибокою скорботою та тяжкими почуттями втрати.

Сергій Леськів став справжнім героєм, який віддав своє життя захищаючи нашу країну. Його смерть стала символом самопожертви та патріотизму, нагадуючи нам про безцінність та велику вартість, яку наші воїни несуть, захищаючи Батьківщину.

Сергій Леськів не тільки був військовим, він був справжнім героєм у всіх аспектах свого життя. Він був прекрасним сім’янином, люблячим батьком та чоловіком, відданим другом і надійним товаришем для багатьох. Його відданість, сміливість і мужність завжди були прикладом для інших.

Смерть Сергія Леськіва стала великою втратою не тільки для його родини, але й для всієї громади, друзів, побратимів та односельчан. Він завжди був готовим допомогти та підтримати тих, хто його оточував. Його сміливість і відданість залишаться в наших серцях назавжди.

Слова співчуття та скорботи недостатні, щоб висловити величезну втрату, яку ми відчуваємо. Проте, нам важливо згадати, що герої не вмирають. Їхні вчинки, їхнє самопожертва живуть в пам’яті народу, і вони залишаються прикладом для нас у подальших стежках.

Тож, нехай пам’ять про Сергія Леськіва залишиться в наших серцях як символ самопожертви, мужності та патріотизму. Ми пам’ятатимемо його як справжнього героя, який віддав своє життя заради нашого майбутнього. Нехай земля прийме тіло в свої обійми, а його душа знайде спокій у Вічності.