«Дорогі брати і сестри, наші захисники і захисниці! Сердечно вітаю вас із сьогоднішніми особливими святами. Щиро дякую кожному за наближення нашої перемоги й зичу душевних і тілесних сил: нехай віра буде твердою опорою в бою, а Покров Пресвятої Богородиці оберігає від усякого зла», – йдеться в привітанні.

Він подякував усім за наближення перемоги.

Нижче наводимо текст звернення:

«Дорогі брати і сестри, наші захисники і захисниці!

Особливе свято Покрова Божої Матері в нас цьогоріч. Не лише через умови, в яких ми його відзначаємо, але також через виняткову потребу нашого народу в допомозі Божій – аби захиститися, аби вберегти від лютого ворога те, що дароване нам Господом, – рідну землю, рідну домівку, свою родину.

Символічно, що на Покрова ми відзначаємо також День захисників та захисниць України – тих славних синів і дочок, які своїм жертовним служінням теж ніби огортають всіх нас, захищаючи від ворога.

Ставати на захист ближніх, ризикуючи власним життям, – це насамперед вияв могутньої сили духу. Ця сила воїнів – оборонців України надихає наш народ спільно робити все можливе задля швидшої праведної перемоги.

Бачачи приклади жертовності, мужності, самовідданості та відваги захисників України не можна не помітити разючої схожості з подвигом пророка Давида. Завдяки щирій вірі в Бога він безстрашно виступив на захист правди і переміг великого й гордовитого Голіафа. Переконаний, що як тоді упав великий Голіаф, так і тепер з допомогою Господа ми побачимо падіння кремлівської імперії зла та її огидної озброєної орди.

Дорогі наші захисники і захисниці, у цей святковий день щиро дякую вам за наближення нашої перемоги й зичу душевних і тілесних сил: нехай віра буде твердою опорою в бою, а Покров Пресвятої Богородиці оберігає від усякого зла.

Закликаю на всіх захисників України, на весь наш народ Господнє благословення! Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!»

Джерело: Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)