Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик нагородив орденом Святого великомученика і цілителя Пантелеймона медика голову постійної комісії з питань бюджету Тернопільської обласної ради, депутата Олега Щиголя. Ця нагорода підкреслює важливість Щиголя у розвитку та підтримці Помісної Української Праволавної Церкви та його внесок у збереження цінностей віри.

Голова Комісії з Бюджету Отримав Високу Нагороду від автокефальної УПЦ (ПЦУ)

За благословенням предстоятеля Помісної Української Праволавної Церкви (ПЦУ), Блаженнішого митрополита Епіфанія, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор (Писик) нагородив орденом Святого великомученика і цілителя Пантелеймона медика голову постійної комісії з питань бюджету Тернопільської обласної ради, депутата Олега Щиголя.

Це нагородження стало визнанням внеску Олега Щиголя у розвиток та підтримку Помісної Української Праволавної Церкви, його побожного служіння та відданості народу, а також його жертовного внеску у збереження цінностей віри.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Слід зазначити, що орден Святого великомученика і цілителя Пантелеймона є високою нагородою та символом визнання особливих заслуг перед Церквою та спільнотою.

Вітаємо та молитовно бажаємо многая та благая літ р.Б. Олегу!

Джерело: Пресслужба Тернопільської Єпархії УПЦ (ПЦУ)