У вівторок, 12 липня, у новозбудованому храмі святих славних і всехвальних першоверховних апостолів Петра і Павла однойменної парафії Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в с. Лазещина Ясінянської територіальної громади Рахівського району Закарпатської області, відслужили першу святкову Божественну літургію до дня пам’яті першоверховних апостолів Петра і Павла та з нагоди офіційної державної реєстрації статуту парафії, повідомляє пресслужба єпархії.

Святкове богослужіння пройшло з благословення Преосвященнішого єпископа Мукачівського і Карпатського Віктора Бедь, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією ПЦУ. Літургію очолив протоєрей Крістіан Рущак, благочинний Тячівсько-Рахівського міжрайонного благочиння, настоятель парафії Преображення Господнього в смт Ясіня у співслужінні з духовенством єпархії.

Згодом, до богослужіння приєднався протоєрей Юрій Гал, секретар єпархіального управління, благочинний Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння, благочинний кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, після завершення святкової Божественної літургії в Свято-Петро-Павлівському храмі м. Рахів.

Службу дяків очолив голова парафіяльної управи Василь Муханюк.

В числі почесних гостей багатолюдного святкового богослужіння, зокрема, були Андрій Делятинчук, голова Ясінянської територіальної громади Рахівського району Закарпатської області та Миколай Поляк, голова Поляницької територіальної громади і Володимир Молдавчук, голова Переріслянської територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області.