Більше ніж два роки тому, 28 вересня 2016 року Божого, в нашій Церкві стався кримінально-канонічний злочин. Змовившись між собою, ієрархи УАПЦ в особі Архієпископа Мстислава (Гук), Митрополита Андрія (Абрамчук) та Митрополита Макарія (Малетич) вкрали у нашої Церкви та держави пам`ятку архітектури місцевого значення палац (руїни) Червоногородського замку XVII-XIX ст., де знаходився діючий чоловічий монастир Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Рішенням Архієрейського собору УАПЦ було створено контрольно-ревізійну комісію  у складі Архієпископа Чернівецького і Хотинського Германа (Семанчук), єпископа Одеського і Чорноморського Тихона (Петранюк) та єпископа Херсонського і Миколаївського Бориса (Харко) для детального внутрішнього розслідування відчуження майна.

Небайдужі віряни Тернопільської єпархії УАПЦ звернулись до Високопреосвященнійшого Архієпископа Германа (Семанчук) за допомогою та письмовим запитом в отриманні юридичних документів, які надавались до слідчих органів та прокуратури Тернопільської області комісією УАПЦ та особисто Владикою Германом з метою повернення  руїн палацу  XVII-XIX ст. комплексу Червоногородського замку (Свято-Петро-Павлівського чоловічого монастиря) залишків початку будівництва гідроелектростанції, які розсташовані в с.Нирків, Заліщицького району, Тернопільської області у власність Української Автокефальної Православної Церкви.

Особливо дивує останній абзац за підписом Митрополита Київського і всієї України Макарія (Малетича) про те, що інформаційний запит за №21/02-17 від 24.02.2017 року вважається недійсним. І це не зважаючи на те, що Владика Віктор (Бедь) є фаховою і досвідченною людиною в області права, про що має відповідну освіту. 

 
 

 

ВІРЯНИ ВИМАГАЮТЬ КЕРУЮЧОГО ТЕРНОПІЛЬСКОЮ ЄПАРХІЄЮ УАПЦ 

АРХІЄПИСКОПА ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО І БУЧАЦЬКОГО

ТИХОНА (ПЕТРАНЮК)

ПОДАТИ ТАКІ Ж ДОКУМЕНТИ ДО ВІДПОВІДНИХ ОРГАНІВ

І ПУБЛІЧНО ВІДЗВІТУВАТИ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ!