Понад 40 парафій Московського патріархату на Тернопільщині вже перейшли до ПЦУ від початку вторгнення, і цей процес не зупиняється. Про це повідомив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, пише newformat.info.

«Переконаний, ворожа церква, керівництво якої «благословляє» окупаційну армію на війну в Україні та вбивство мирних жителів, не може існувати в нашій державі! Про це наголосив під час парламентських слухань на тему: «Про загрози національній безпеці України, пов’язані з діяльністю релігійних організацій, що мають керівні центри на території держави-агресора», — розповів Головко.

Наголосимо, що на Тернопільщині три діючих єпископи Православної Церкви України Високопреосвященнійший архієпископ НЕСТОР (Писак), керуючий Тернопільською єпархією, Преосвященнійший єпископ Павло (Кравчук), керуючий Тернопільсько-Теребовлянською єпархією та підсанкційний перевертень у рясі архієпископ Тихон (Петранюк), керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією Української Православної Церкви/Православної Церкви України. Примітним є те, що громади Української Православної Церкви московського патріархату, усі без виключення, здійснюють перехід під омофор найавторитетнішого та найвпливовішого архієрея Тернопільщини УПЦ/ПЦУ владики НЕСТОРА (Писак).
Нагадаємо про раніше опубліковані статті , підготовлені за розслідуванням голови Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталією Шевчук:

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі