У місті Монастириська Чортківського району на Тернопільщині відбувся чин похорону над воїном ЗСУ 37-річним Дмитром Джиджорою, який віддав своє життя, захищаючи Україну.

Дмитро Джеджора загинув у результаті артилерійського обстрілу у районі Білогірки на Херсонщині, повідомляє Тернопільсько-Бучацька єпархія Православної Церкви України.

“З раннього дитинства батько, священик Павло, разом з матір’ю Ольгою виховували сина Дмитра, прищеплюючи любов до Бога та своєї Батьківщини. На час початку війни, перебуваючи у Франції, Дмитро залишив усе та повернувся до рідної України, щоб боронити від російського окупанта”, – йдеться в повідомленні.

Очолив чин похорону архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон. Віддати шану та провести в останню путь Дмитра прийшли його рідні, друзі, товариші по службі та жителі міста.

“На жаль, життя відважного Героя обірвалося. Своїм тілом під час обстрілу він закрив побратима, який завдяки цьому залишився живий. Вічна пам’ять Воїну-Герою!” – пишуть на сторінці Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ.