Іван та Іванка родом з Тернопільщини, з початком війни чоловік пішов служити, а дівчина залишилася чекати його вдома. Та невдовзі пара вирішила побратися.  Одружувалися під свист куль та ракет на Сході

«Усі плани щодо весілля обірвались з початком війни. Іван поїхав на схід. І тоді ми подумали , що розписатись варто там. Обоє цього хотіли, страшно не було взагалі. Думала в той момент, що скоро побачу Івана. Я приїжджала до Івана двічі. І на другу поїздку, 24 червня, ми зранку пішли шукати РАЦС в Лозовій. У РАЦС, в якому планували розписуватись, влучила ракета. Купили букет білих квітів, плаття я з собою взяла. Івана друг зробив нам фото. Відсвяткували розпис, затанцювали наш перший танець», — розповідає Іванка. 

За словами дівчини, вони з чоловіком народжені в один день — 7 липня. «Ми познайомились через спільних друзів за збігом обставин, які відбуваються раз в ніколи. Перша розмова була дуже цікавою. Ми були шоковані, що народжені 07.07 з різницею у сім років. І що нас звати Іван та Іванка. Та ще й рік перед тим подруга розповідала мені про такого Івана. Але тоді я це до уваги не взяла», — пригадує дівчина. 

За словами молодят, пишне весілля планують зіграти одразу після перемоги.  «Весілля ми плануємо після перемоги, коли Іван повернеться додому. Якби кацап не хотів зламати нашу країну, наші життя, але ні Україну, ні нас духом не зламати. Ми далі продовжуємо жити. Будуємо наше спільне майбутнє», — каже Іванка.