Митрополит Нестор Писак звершив читання акафісту Пресвятій Богородиці у Свято-Михайлівському храмі в м. Тернополі в другу неділю Великого посту та в день пам’яті святителя Григорія Палами і собору усіх преподобних отців Києво-Печерських. Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі Тернопільської єпархії, було піднесено молитви за добробут, мир, здоров’я, спасіння та визволення України від чужинців.

Священнослужителі молилися за мир і благополуччя України та припинення кровопролитної війни

У неділю, яка випала на другий тиждень Великого посту та в день пам’яті святителя Григорія Палами і собору усіх преподобних отців Києво-Печерських, а саме 12 березня 2023 року, митрополит Нестор Писак, керуючий Тернопільсько-Кременецькою єпархією, звершив читання акафісту Пресвятій Богородиці у Свято-Михайлівському храмі, що знаходиться в мікрорайоні Пронятин у місті Тернопіль.

До Його Високопреосвященства приєдналися у спільній службі секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький, Тернопільський благочинний протоієрей Борис Солтис, настоятель цього храму протоієрей Руслан Притула та інші священики Тернопільського благочиння.

Під час служби священнослужителі молилися до Пресвятої Богородиці про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, захисту військових, які боронять Українську державу, за припинення епідемії, про добробут, мир, здоров’я та спасіння українського народу.