Священна мить в історії Тернополя: митрополит Нестор Писик особисто благословив встановлення центрального купола на кафедральному соборі, подарувавши вірянам вибухові почуття гордості та духовної твердості.

Духовне Керівництво та Величезний Крок: Установка Купола під Опікою Його Високопреосвященства митрополита Нестора Писик

Сьогодні, 6 лютого, на кафедральному соборі святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени автокефальної Української Православної Церкви (Православної Церкви України) в Тернополі відбулося встановлення центрального купола, яке виявилося ключовим моментом у будівництві головного храму Тернопільської єпархії УПЦ (ПЦУ).

Розпочавши Архієрейською літургією, віряни та священики об’єдналися в молебні та читанні акафісту Свв. Рівноапп. Костянтину та Єлені, спільно помолившись за успішне завершення цього важливого етапу будівництва.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

За словами священика УПЦ (ПЦУ) Олега Гаха, встановлення центрального купола відбулося за допомогою будівельного крана, демонструючи високий рівень співпраці та технічної майстерності будівничих. Навіть у вітряну погоду, робоча команда продемонструвала величезний професіоналізм, забезпечивши тим самим, що головний купол зайняв своє чільне і вічне місце на вершині храму.

Ця подія стала важливим кроком вперед у створенні архітектурного шедевра та духовного центру для вірян Тернопільської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ), підкреслюючи значущість єдності та віри у великому будівництві.

Вітаємо православну громаду Тернопільщини особливо Його Високопреосвящество митрополита Нестора Писика зі знаковою подією в духовному житті Тернопільської Єпархії УПЦ (ПЦУ).