Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писак очолив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Тернополі в другу неділю Великого посту та в день пам’яті святителя Григорія Палами та собору усіх преподобних отців Києво-Печерських. У церемонії взяли участь духовенство храму. Молилися за воїнів, які захищають Україну, за владу і народ, а також за спокій душ усіх полеглих захисників Батьківщини та мирних жителів. Після закінчення літургії митрополит Нестор Писак звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом.

У недільному богослужінні взяли участь настоятель храму, секретар єпархії та клірик храму, було піднесено молитви за захисників України та пам’яті полеглих воїнів нашої Батьківщини.

У другу неділю Великого посту, 12 березня 2023 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в місті Тернопіль. Ця літургія відбулася в день пам’яті святителя Григорія Палами та собору усіх преподобних отців Києво-Печерських.

У церемонії співслужили настоятель храму, секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький та клірик храму протоієрей Роман Луговий. Під час богослужіння молилися за воїнів, які захищають Україну, за владу і народ, а також за спокій душ усіх полеглих захисників Батьківщини та мирних жителів.

Після закінчення літургії митрополит Нестор звернувся до присутніх у храмі з повчальними словами.