Митрополит Нестор Писик очолив Божественну літургію в Тернополі під час п’ятої неділі Великого посту на честь преподобної Марії Єгипетської. Під час святкового богослужіння він молився за мир у країні та всіх постраждалих від війни на сході, а також возвів диякона Миколу Заяця у сан протодиякона. Митрополит закликав усіх вірян залишатися вірними своїм духовним цінностям та формувати моральну основу на справжніх цінностях. У своєму проповіді він нагадав, що молитва та покаяння є основою духовного життя для кожного християнина.

Митрополит Нестор Писик очолив Божественну літургію та закликав до молитви за мир та духовність

У п’яту неділю Великого посту, 2 квітня 2023 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик очолив Божественну літургію у каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени в Тернополі. Це був день пам’яті преподобної Марії Єгипетської, яка знаходила своє покликання у молитві та покаянні.

Під час Богослужіння митрополит Нестор звернувся до бога з проханнями за мир у нашій країні, за захисників України та за всіх, хто постраждав у результаті війни на сході. Крім того, він молився за владу та наш народ, а також просив Бога про спокій душ всіх полеглих захисників Батьківщини та мирних жителів.

Після літургії митрополит Нестор возвів диякона Миколу Заяця у сан протодиякона. Це високе духовне звання знак високої оцінки його служіння в церкві. Митрополит Тернопільський і Кременецький наголосив на тому, що молитва, покаяння та послух Божого слова – це основа духовного життя для кожного християнина. Він закликав вірян уважно слухати та виконувати Божі заповіді, адже саме вони допоможуть знайти спокій та гармонію в душі.

Богослужіння у каплиці кафедрального собору стало духовним злиттям, яке зібрало пасторів та вірян разом, щоб звернутися до Бога з проханнями та подяками. Митрополит Нестор нагадав усім, що Бог – це наша надія та опора, яка допоможе пережити всі складнощі та випробування життя. Він закликав усіх присутніх залишатися вірними своїм духовним цінностям та принципам, бо саме вони формують нашу моральну основу та допомагають нам бути людьми зі справжніми цінностями.

Духовність та молитва є необхідною складовою життя кожної людини. Це дозволяє знайти внутрішній спокій, розуміння та гармонію з собою та світом. Бог допомагає нам пройти крізь складні періоди нашого життя, він є нашим провідником у світі та духовним орієнтиром.

Молитва за нашу країну, за наш народ, за захисників та за всіх, хто постраждав, є важливою складовою духовної практики. Це дозволяє нам пам’ятати про тих, хто віддає своє життя за нашу Батьківщину, і про тих, хто страждає від війни та насильства. Молитва допомагає нам залишатися людьми зі справжніми цінностями та принципами, які допомагають нам зростати та ставати кращими.

Богослужіння у каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени стало важливою духовною подією для всіх присутніх. Це був час для звернення до Бога з проханнями та подяками, час для духовного злиття та спільної молитви. Митрополит Нестор закликав усіх нас зберігати віру та надію в Бога, який є нашою опорою та джерелом духовної сили.