Митрополит ПЦУ надіслав лист до архієпископа Охридської архієпископії, в якому висловив свою радість з приводу відновлення євхаристійного спілкування між церквами та готовність поділитись радістю сопричастя у Пресвятій Євхаристії. В листі також висловлено вдячність та сподівання на прийняття Патріаршого і Синодального Томоса про автокефалію. Зазначено, що всі нові Помісні Церкви отримали благословення своєї автокефалії, оскільки право на це належить лише Першому Престолу – Великій Церкві Христовій у Константинополі.

Митрополит висловив вдячність та готовність поділитись радістю сопричастя

Митрополит Епіфаній відправив лист до предстоятеля Охридської архієпископії, архієпископа Охридського Стефана, в якому висловив радість з приводу відновлення євхаристійного спілкування між Православною Церквою Північної Македонії та Вселенським Патріархатом. У листі митрополит також зазначив свою готовність і бажання розділити радість сопричастя у Пресвятій Євхаристії у час і в місці, які будуть для цього сприятливі.

Митрополит Епіфаній висловив свою вдячність за порозуміння та згоду з Матір’ю-Церквою, з Вселенським Патріархатом, і зазначив, що шлях, який пройшла ПЦУ і Охридська архієпископія, є єдиним, який ґрунтується на канонічному порядку та Переданні Церкви. Він також висловив сподівання та молитви до Всемогутнього Бога, щоби цей шлях завершився в належний час, але бажано якнайшвидше, через прийняття Патріаршого і Синодального Томоса про автокефалію.

У листі також зазначено, що всі нові Помісні Церкви отримали благословення своєї автокефалії, оскільки ніхто не може привласнити собі право, яке належить лише Першому Престолу – Великій Церкві Христовій у Константинополі.