У вересні 2023 року Митрополит Епіфаній очолив урочисте вечірнє служіння у монастирі «Живоносного Джерела» в Царгороді з нагоди індикту – початку нового церковного року за благословенням Вселенського Патріарха Варфоломія.

Митрополит Епіфаній очолив вечірнє служіння з нагоди індикту в монастирі «Живоносного Джерела»

Під час візиту до Вселенського Патріархату Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив служіння вечірні з нагоди індикту – початку нового церковного року. З благословення Всесвятійшого Вселенського Патріарха Варфоломія служіння відбулося за чином хоростасії (очолення ієрархом, який стоїть у храмі на архієрейському троні) у монастирі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у Царгороді, в районі Валуклі. Частини богослужіння читалися українською мовою, зокрема Предстоятель ПЦУ читав 103 псалом, паремії та деякі молитви.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

За богослужінням молився Генеральний консул України в Стамбулі Роман Недільський. Після завершення служби у дворі монастиря Предстоятелі Вселенського Патріархату та Православної Церкви України приймали від паломників вітання з новим церковним роком.

З нагоди свята індикту, яке традиційно урочисто відзначається Вселенським Патріархатом, громада парафії Архистратига Михаїла в стамбульському районі Арнавуткьой влаштувала прийняття, на якому були присутні Його Всесвятість Патріарх Варфоломій, Його Блаженство Митрополит Епіфаній, ієрархи та почесні гості. Перед початком заходу Предстоятелі відвідали храм парафії.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)