Митрополит Епіфаній висловлює свою підтримку та молитви за захисників України, передаючи їм військову допомогу та благословення. Допомога включає дрони, маскувальні сітки, спеціальний маскувальний одяг та прилади нічного бачення, а також прапори на їхнє прохання.

Блаженніший Митрополит передає допомогу та благословляє воїнів Української добровольчої армії

«З Богом – до перемоги! Нехай Господь береже кожного з вас. Наша Церква повсякчас молиться за кожного захисника України, підтримує і допомагає, чим може, аби разом, спільними силами перемогти це зло, яке увірвалося в наш мирний спільний дім» – такі слова сказав сьогодні Блаженнійший Митрополит Епіфаній, благословляючи захисників з Українська добровольча армія –– УДА та передаючи їм військову допомогу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Цього разу на фронт з бійцями УДА поїдуть дрони, маскувальні сітки, спеціальний маскувальний одяг, а також прилад нічного бачення. На прохання захисників Батьківщини Предстоятель також підписав прапори.

Шануємо наших новітніх героїв! Кожен і кожна, хто боронить Україну від російських загарбників, для нас є справжніми героями. Церква повсякчас молиться за вас і підтримує ваші сім’ї. Лише разом, в єдності і добрій волі ми здатні перемогти ворога і вигнати його з нашої рідної землі. Нехай нам Бог допомагає!

Джерело: Митрополит Епіфаній