Голова ОТГ та намісник монастиря об’єднали зусилля для створення особливого місця, де зберігаються віра та традиції.

Гармонія віри та традицій: Монастирок відзначає новий Духовний Центр

Свята локація для дітей: відкриття хатинки Святого Миколая в Монастирку Більче-Золотецької громади

Нещодавно з благословення митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора Писик, відбулося урочисте відкриття хатинки Святого Миколая у Монастирку Більче-Золотецької громади Тернопільської області. Ця подія стала надзвичайною духовною подією для місцевих православних.

На свято Введення Пресвятої Богородиці, митрополит Нестор освятив хатинку, яка тепер стала особливим місцем зустрічі маленьких відвідувачів та їхніх батьків. Свята локація втілює в собі традиції віри та важливість духовних цінностей.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ініціатором цього проекту стала голова ОТГ, Галина Петрівна Огородник, яка разом із намісником монастиря Свято-Вознесенського монастиря, ігуменом Миколою (Хмарним), прагнуть створити унікальне місце, де діточки можуть не лише зустрітися із святим, але й відчути тепло та радість духовної спільноти.

Сподіваємось, що ця ініціатива принесе радість та віру в серця маленьких вірян, розкриваючи для них значення святкових традиції та духовної спадщини. Детальну розповідь про хатинку Святого Миколая в Монастирку ви знайдете на сайті Тернопільської єпархії найближчим часом.

Пресслужба: Тернопільська єпархія УПЦ (ПЦУ)