У Міжнародний день сім’ї ми віддаємо належне значення сімейним цінностям і складаємо щирі молитви за всі українські родини, які зазнають випробувань. Це сприяє згуртованості та міцнішому ставленню до своїх близьких. Розуміючи важливість сімейного осередку, ми визнаємо його роль у формуванні нас як людей та надіюмося на підтримку та захист наших сімейних цінностей.

Піднесімо молитви за українські сім’ї та віддячімо близьким людям

У Міжнародний день сім’ї піднесімо наші щирі молитви за всі українські сім’ї, які нині переживають дуже непрості часи. Подякуймо кожній близькій і рідній людині, помолімося за тих, кого з нами вже немає, але хто живий душею у Бога і памʼяттю в наших серцях.

Сім’я є найдавнішим інститутом людських стосунків, і виник він із благословення Божого (Бут. 1: 28). Недарма родину називають малою Церквою, бо вона є тим особливим осередком, через який Господь являє нам одвічні правди, задля втілення яких нас створено – щоби ми любили, були любимими, піклувалися про інших, разом духовно зростали, укріплювалися у взаємопідтримці. Справжня сім’я – це надійна фортеця, яка має вберігати від сильних «вітрів» і «штормів» світу.

Сьогодні українці борються, зокрема, і заради своїх сімей, захисту християнських, родинних цінностей, заради найдорожчих людей, їхніх прав, свобод, майбутнього. І ми обов’язково переможемо в цій битві, бо нас укріпляє надія на Бога, а також підтримка, віра і молитва найближчих і дорогих серцю людей.