О, Премилостива Мати, що породила Найсвятіше Слово на спасіння роду людського! Ти Скинія істина, що вмістила в Собі Творця всього, а тому й материнське дерзновіння перед Ним маєш, і можеш дослухатися страждань матерів безутішних!

До Тебе спрямовуємо свої моління сердечні и туги душевні: ублагай Сина Свого и Бога нашого, щоби повернув Він безвісти зниклого(у) додому, як колись, змилосердившись, повернув сина вдові із Наїну! Ти єдина Надія тим, хто надію втратив, і Сама, бачачи колись страждання свого Божественного Сина на хресті, подай Твоє милостиве заступництво тим, чиї серця також подібним найгіркішим мечем уражені! Простягни лагідну Твою руку, й збережи, укріпи, заступи та поверни додому слугу(жницю) Божого(у) (ім’я), що без вісті пропав(ла), подай втішання серцям рідним, що стражданнями розриваються, адже, як Матір, Ти співчуття сповнена й на милість щедра!

Тож сьогодні споглянь лагідно на людей цих, що перед святим образом Твоїм про допомогу Тебе молять, помочі Твоєї й чудесного заступництва потребуючи: яви всім нам щедру Твою ласку й милість, подай усе до спасіння корисне, укріпи нашу віру, зміцни серця, освіти душі, а відчай, горе та розпач відніми й до пізнання істини наверни, щоби всі однодушно оспівували величні діла Божі через Твоє милостиве заступництво, яке даруєш нам, нині і по всяк час, і на віки віків. Амінь.