Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко закликав виключити або призупинити членство представників РФ в якомога ширшому спектрі культурних програм і міжнародних асоціацій. Про це урядовець повідомив сьогодні, 6 серпня 2022 року, у своєму офіційному telegram-каналі.

«Дякую очільникові Всесвітньої ради церков (ВРЦ) отцю Іоану Сауці та його заступникові Одайру Педрозо Матеусу за візит до Києва та підтримку України… Вбачаю доцільним виключення або принаймні призупинення членства представників РФ в якомога ширшому спектрі культурних програм і міжнародних асоціацій», – подякував він.

Також він зазначив, що радий, що голос українського духовенства прозвучить під час 11-ої Асамблеї ВРЦ, яка з 31 серпня до 8 вересня пройде в Німеччині.

Ткаченко наголосив, що РФ використовує культуру для трансляції пропаганди свого злочинного режиму, саме тому він вбачає доцільним виключення або принаймні призупинення членства представників Росії в якомога ширшому спектрі культурних програм і міжнародних асоціацій.

«Це і спосіб заблокувати канали дезінформації, і потужний сигнал, що весь цивілізований світ вимагає від Росії припинити цю жахливу неспровоковану війну. Призупинення членства РПЦ у ВРЦ до повного відведення російських військ з території України могло б стати саме таким сигналом», – наголосив міністр.

Нагадаємо, нещодавно митрополит Епіфаній зустрівся з делегацією Всесвітньої Ради Церков.