У Лановецькій громаді села Іванківці відзначили загибель Героя, старшого солдата Артура Стасюка, який віддав своє життя захищаючи Україну. Його вічний спочинок відбувся під загальним супроводом та з великою повагою співгромадян.

Село Іванківці вщент втратило свого синя, який став небесним захисником України

Село Іванківці, що входить до Лановецької громади, сумує за своїм сином, Героєм України Артуром Стасюком. Старший солдат цієї маленької общини віддав своє життя захищаючи рідний край від московської агресії та забезпечуючи мир для свого народу.

Артур Стасюк був військовослужбовцем з року в рік, ще з 2015 року боронив свою Батьківщину від зовнішньої загрози. Його сміливість і героїзм були прикладом для всієї громади. Відразу після його загибелі, вся Лановецька громада взяла участь у вшануванні його пам’яті.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Церемонія прощання з Героєм відбулася у перший день осені, 23 серпня – День Державного прапора України. Під звуки військового відсвяткування, національний стяг був вручений рідним Артура як символ держави, за яку він віддав своє життя.

Слова суму та горя лунали у серцях його рідних, дружини, дітей та бойових побратимів. Мати, згорьована від втрати, лише питала: “Сину, сину! Як же я без тебе?”

“Тридцятип’ятирічний воїн став небесним захисником для своєї родини та побратимів, він був щитом нашого спокою та майбутнього своїх дітей”, – поділилися у громаді.

Герой Артур Стасюк завжди буде в серцях тих, кого він захищав, і в пам’яті своєї громади, яка завжди вшановуватиме його мужність та відданість Україні.