Урочиста церемонія прощання з полеглим військовослужбовцем Олегом Скакуном у Лановецькій громаді. Місцеві мешканці на колінах із квітами в руках висловлюють свою подяку та шану загиблому Герою.

Громада Лановця в останній прощанні з військовим Героєм

Вчора, 12 січня, Лановецька громада зустріла з більшістю населення на центральній площі міста, щоб в останній раз висловити свою глибоку повагу та вдячність Герою, полеглому в боротьбі за мир і безпеку.

Олег Скакун, захисник із с. Грибова, поклав своє життя на алтар вітчизняної служби. Місцеві жителі сіл Верещаки, Лопушне та Вишгородок прийшли в підтримку рідних та друзів загиблого, виражаючи щиру молитву та співчуття.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

О. Сергій Залецький, священик місцевого храму, згадує Олега як відданого християніна та покликаного воїна, завжди готового до самопожертви.

Священний чин похорону відбувся сьогодні, 13 січня, о 10:00 годині на подвір’ї рідного дому загиблого у с. Грибова. Редакція сайту висловлює щирі співчуття рідним і близьким Олега Скакуна та висловлює подяку за його самовідданість та службу Україні.