ТБФ “Карітас” та соціально-гуманітарний факультет Західноукраїнського національного університету запрошують на круглий стіл, який відбудеться 24 березня 2023 року в конференц-залі СГФ ЗУНУ. Обговорюватимуться питання, пов’язані зі супроводом, навчанням, інтеграцією та можливостями працевлаштування молоді з ментальними та комплексними порушеннями. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході та взяти активну участь у дискусії. Круглий стіл “Покликані до життя у повноті” є важливою подією для спільноти та має на меті збільшення уваги до проблем молоді з ментальними та комплексними порушеннями та пошуку шляхів вирішення цих проблем.

Обговорення важливих питань щодо молоді з ментальними та комплексними порушеннями

ТБФ “Карітас” у співпраці з соціально-гуманітарним факультетом Західноукраїнського національного університету запрошують на круглий стіл “Покликані до життя у повноті”. Захід відбудеться 24 березня 2023 року о 11:00 год в конференц-залі СГФ ЗУНУ (аудиторія 32) за адресою вул. Бульвар Т. Шевченка, 9.

На круглому столі будуть обговорюватись важливі питання, такі як: супровід, навчання та інтеграція у життя молоді з ментальними і комплексними порушеннями, можливості працевлаштування, емоційне виснаження батьків та опікунів, відсутність універсального дизайну та співпраця з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, закладами культури та освіти.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитись до обговорення цих важливих питань. Круглий стіл має на меті підвищення уваги до проблем молоді з ментальними та комплексними порушеннями, та сприяння їх інтеграції у життя суспільства. Звільніть час у своєму розкладі та приєднуйтесь до нас!

Контактний телефон для додаткової інформації: 09853618635. До зустрічі на круглому столі!