Керуючий Тернопільською єпархією УАПЦ провів кадрові призначення

8 грудня 2016 року, у відповідності до Статуту Української Автокефальної Православної Церкви, Статуту Консисторії Тернопільської єпархії УАПЦ, рішень Собору і Єпархіальної ради від 08.12.2016 р., Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями видав наступні укази:

 1. Призначити Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями настоятелем чоловічого монастиря Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) (за посадою).

 2. Призначити Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями настоятелем кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) (за посадою).

 3. Призначити ієрея Петра Зайця канцлером Консисторії Тернопільської єпархії.

 4. Призначити виконуючим об’язки намісника чоловічого монастиря Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) ієромонаха Іллю (Михайлова).

 5. Призначити ієромонаха Симеона (Волошина) кліриком чоловічого монастиря Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22).

 6. Звільнити протоієрея Ігоря Семирозума з настоятеля і священнослужителя кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) та вивести за штат даного храму.

 7. Звільнити протоієрея Володимира Герасимчука з виконуючого обов’язки скарбника і священнослужителя кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) та вивести за штат даного храму.

 8. Звільнити протоієрея Романа Будзинського з священнослужителя кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) та вивести за штат даного храму.

 9. Звільнити протоієрея Ігоря Прийдуна з настоятеля кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22).

 10. Призначити протоієрея Анатолія Залізницького священнослужителем кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22).

 11. Призначити протоієрея Ігоря Прийдуна священнослужителем кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22).

 12. Призначити ієромонаха Іллю (Михайлова) священнослужителем  кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22).

 13. Призначити ієрея Петра Зайця священнослужителем кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22).

 14. Призначити протоієрея Романа Наконечного заштатним священнослужителем кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) з правом богослужіння в даному храмі.

 15. Призначити протоієрея Юрія Свідерського заштатним священнослужителем кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) з правом богослужіння в даному храмі.

 16. Призначити ієромонаха Семеона (Волошина) заштатним священнослужителем кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) з правом богослужіння в даному храмі.

 17. Призначити протодиякона Петра Рубльовського протодияконом кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22).

 18. Призначити протодиякона Івана Зяйця протодияконом кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22).

 19. Звільнити протоієрея Анатолія Залізницького від виконання обов’язків ключаря кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22), залишивши його священнослужителем даного храму.

 20. Призначити ієрея Петра Зайця ключарем кафедрального храму Різдва Христового (вул. Руська, 22).

 21. Звільнити Ганну Миколаївну Головко з посади скарбника парафії Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) та Консисторії Тернопільської єпархії, залишивши її на посаді бухгалтера  парафії  та Консисторії єпархії.

 22. Призначити скарбником кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22) ієромонаха Іллю (Михайлова).

  Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

One thought on “Керуючий Тернопільською єпархією УАПЦ провів кадрові призначення

 1. Олександр says:

  Друзі, у мене одне запитання: як можна було прийняти на очільника Тернопільщини вихідця із Закарпаття, який поняття немає про наш край і для якого українці – це русини і не більше, а Українська Церква – Руська. Прослідкуйте за його дописами в інтернеті – там поняття українці = русини, Церква Українська = Руська. Страшно дивитися, як наші люди цілують руки тому, хто ще рік назад служив Московському патріархату, при цьому не менше десяти років у сані служив Москві. Хіба не він сотнями давав дипломи московським попам, цим самим утверджуючи в Україні МП? До того ця людина взагалі не є церковною, бо навіть службу служив сьогодні гірше від священика-початківця. Думаю він ще нас замучить цими походами по місту до різних пам’ятників як це видно по Ужгороді. І в цьому проглядається він як політик, а не як пастир. Надії на відродження погасли за один день. Це вже справді край.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *