19 січня 2017 року, в двунадесяте свято Богоявлення і Хрещення Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа після відслуження божественної літургії у кафедральному храмі Різдва Христового в м. Тернополі Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви духовенство та вірники хресною ходою вирушили до набережної озера міста Тернополя, де відслужили міжконфесійний великий водосвятний молебень та освятили воду.

Молебень було відслужено у співслужінні Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, Високопреосвященнійшого Нестора (Писика), архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Української Православної Церкви Київського Патріархату, Високопреосвященнійшого Василя (Сименюка), архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівської єпархії Української Греко-Католицької Церкви Римського понтифікату, Преосвященнійшого Теодора (Мартинюка), єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської єпархії Української Греко-Католицької Церкви Римського понтифікату за співучасті преставників духовенства вищевказаних єпархій.

Після завершення освячення води владика Віктор виступив з архіпастирською вітальною промовою та освятив всіх присутніх. З вітальними архіпастирськими промовами також виступили і інші правлячі єпископи.

Участь в освяченні води на березі озера прийняли представники Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, Тернопільської міської ради, військовослужбовців, духовенства та багаточисельних прихожан різних конфесій.

З вітальним словами до присутніх також звернулись Степан Барна, голова Тернопільської обласної державної адміністрації, Сергій Надал, Тернопільський міський голова та інші.

Відтак, всі присутні з великою радістю набрали у свої посудини освячену воду, яку рознесли по домівках.