27 грудня 2016 року, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський та Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, з робочим візитом відвідав Тернопільську міську раду та зустрівся з мером міста Тернопіль Сергієм Надалом.

Владику Віктора супроводжували та прийняли участь у зустрічі    протоієрей Петро Скрип, голова єпархіального відділу по взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, декан міста Тернополя та старший референт правлячого єпископа читець Максим Бережний.

Владика Віктор передав очільнику міста благословення та вітання від Блаженнійшого Макарія (Малетича), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та проінформував про рішення Архієрейського Собору від 6 грудня 2016 року про призначення його (єпископа Віктора (Бедь)) правлячим єпископом Тернопільської єпархії УАПЦ  із збереженням за ним і керівництва Карпатською єпархією.

В ході зустрічі, яка проходила в теплій і дружній обстановці, сторони обговорили питання взаємодії та співпраці на ниві духовності, соціального служіння та благодійності.

На завершення сторони привітали один одного із наступаючими різдвяними святами та домовились і надалі підтримувати співпрацю на благо української нації, Української держави та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

Відтак, Преосвященнійший владика Віктор (Бедь) на молитовну пам’ять подарував пану Сергію ікону ангела охоронця та видання з історії УАПЦ.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ