Українська громада пам’ятає Миколу Івановича як сильного та відданого своїй роботі професіонала, який пожертвував своїм життям на захист України від ворога на Донбасі. Його загибель є великою втратою для рідних, друзів та всієї громади, але ми повинні пам’ятати про його внесок у боротьбу за незалежність та територіальну цілісність України. Зараз важливо підтримувати родину та близьких загиблого, а також вшановувати пам’ять Героя та всіх інших військових, які ризикують своїми життями заради нашої безпеки.

Загибель захисника – завжди сумна звістка для рідних, друзів і всієї громади. На жаль, цього разу сталася втрата нашого земляка – головного сержанта Ткачука Миколу Івановича з Тернопільщини.

Микола Іванович був інспектором прикордонної служби та снайпером 4 відділення інспекторів прикордонної служби 2 прикордонної застави відділу прикордонної служби №1 прикордонного загону Державної прикордонної служби України військової частини А**. Він служив своїй Батьківщині та захищав її на Донбасі, де отримав несумісні з життям поранення у бою з ворогом.

Смерть Миколи Івановича є невимовною втратою для всієї громади та довколишніх населених пунктів. Він був не лише справжнім Героєм, а й сильним, мужнім та відданим своїй роботі професіоналом. Його жертва на захист України та мирного життя українського народу ніколи не буде забута.

У ці важкі моменти нам варто пам’ятати, що ми повинні підтримувати родину та близьких загиблого, показувати їм свою підтримку та співчуття. Також варто вшановувати пам’ять Героя та всіх тих, хто пожертвував своїм життям на захист України.

Ми всі пам’ятатимемо Миколу Івановича як справжнього захисника своєї Батьківщини та героя, який віддав своє життя за неї. Його внесок у боротьбу за незалежність та територіальну цілісність України залишиться незабутнім. Ми повинні бути горді тим, що у нас є такі люди, як Микола Іванович, які готові пожертвувати своїм життям заради нашої свободи та миру.

Зараз важливо підтримати родину та близьких загиблого, вони потребують нашої підтримки та співчуття. Також важливо пам’ятати про інших військових, які знаходяться в зоні бойових дій та ризикують своїми життями заради нашої безпеки. Ми повинні бути вдячні за їхню відданість та мужність.

Нехай Микола Іванович спочиває з миром, а його внесок у боротьбу за свободу та мир на Україні буде вшанований назавжди.