Героїчна Жертва за Свободу: У селі Настасів прощаємось з Василем Темірхановим – просимо молитов за полеглого воїна
Стаття вшановує пам’ять Темірханова Василя Олексійовича, воїна із села Настасів, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Сім’я, друзі та сусіди об’єднуються в глибокому траурі, вшановуючи його величну жертву.
Відданість, Мужність, Слава: Життя та Смерть Українського Воїна
Село Настасів втратило свого героя – Темірханова Василя Олексійовича, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Звістка про його трагічну загибель надійшла 9 лютого 2024 року, коли він був поранений ворожим мінометним та артилерійським обстрілом під час служби поблизу Авдіївки на Донеччині.
Народившись 10 червня 1997 року, Василь Олексійович виріс у Настасіві та навчався в місцевій школі, після чого вирушив у Тернопільський центр професійно-технічної освіти, де здобув фах електрозварювальника. Проте його шлях не обмежувався лише професійними досягненнями – Василь вирішив призначити своє життя служінню в армії.
Темірханов Василь Олексійович був не тільки мужнім воїном, а й старшим солдатом, командиром 2-го відділення 2-го взводу роти протитанкових керованих ракет в/ч А4447. Його відданість та мужність зробили його справжнім лідером у важких умовах фронту.
Василь залишив за собою болючу порожнечу в серцях рідних та близьких. Його сім’я – дружина Василина, донька Поліна, мати Ганна, батько Олексій, брати Віталій та Назар – зазнали глибокого горя. Тепер їм залишається пам’ятати мужнього чоловіка, який віддав своє життя за вільну Україну. Траурний кортеж із полеглим героєм Василем Темірхановим прибуде в його рідний Настасів 12 лютого. Його пам’ять буде жити в серцях тих, хто вірить у незалежність та свободу України, а його жертва завжди буде нагадувати нам про велич та силу духу наших справжніх героїв.
Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа