Тернопільщина оплакує втрату свого сина, Ярмолюка Олега Володимировича, який героїчно віддав своє життя у бою на Донеччині. Його патріотизм, мужність та незламна воля захищати рідну землю залишаться в пам’яті людей назавжди. Рідні, друзі та бойові побратими висловлюють свою вдячність та співчуття у цей скорботний момент. Загибель Олега Володимировича стала ще однією нагадівкою про необхідність продовжувати боротьбу за мир і свободу України.

Мужність, відданість та самопожертва українському народу складено воїном-захисником Олегом Володимировичем Ярмолюк: назавжди повертається додому на щиті!

Сумна звістка про загибель ще одного воїна сколихнула серця мешканців Тернопільщини. Ярмолюк Олег Володимирович, мужній і відданий своїй країні захисник, віддав своє життя у бою на Донеччині. Цю трагічну новину повідомив у мережі Facebook Вадим Боярський, засвідчивши велику втрату для українського народу.

Олег Володимирович, народився у 1982 році, був жителем села Залісці. Він був справжнім героєм, який несе в собі патріотизм, мужність та незламну волю захищати свою рідну землю. Його боротьба за мир і свободу нашої країни зайняла його життя, і він віддав його на благо українського народу.

Своєю загибеллю Олег залишив невимовний біль у серцях своїх рідних та близьких. Його сім’я втратила найкращого сина, його діти – люблячого батька, а його друзі та односельчани – надійного товариша. Олег завжди був щирий, усміхнений і завжди готовий подати руку допомоги тим, хто цього потребував. Його відданість присязі та мужність були прикладом для багатьох, і його відвага захищати всіх нас запам’яталась назавжди.

Слова висловленої вдячності і співчуття від усіх, хто знав Олега, віддзеркалюють глибоку шану та повагу до його героїчного вчинку. Нехай він завжди живе у нашій пам’яті як найкращий син, люблячий батько, надійний друг та побратим.

Сьогодні ми сумно прощаємося з Олегом Володимировичем, але його внесок і самопожертва надихають нас до подальшої боротьби за мир та свободу. Його героїчна вдача та відданість вітчизні мають бути початком нових сторінок в історії нашої країни.

Ми співчуваємо рідним, близьким, друзям та всім бойовим побратимам Олега у цей важкий момент втрати. Нехай зустріч тіла загиблого героя та його поховання будуть виразом нашої поваги і шанування до нього, а його душа знайде спокій у вічності.

Хай земля буде легкою та небо засяє яскравими зірками для нашого героя, Ярмолюка Олега Володимировича. Вічна пам’ять та слава Герою!