Зоряна Ковальчук, старший солдат 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”, загинула під час захисту України на сході країни. Вона була військовослужбовцем з 2016 року і пам’ятатиметься як герой, яка віддала своє життя за свободу та безпеку свого народу.

Вшановуємо пам’ять та відданість жінки-солдата, яка віддала своє життя за свободу країни

Сумна звістка надійшла до Тернополя, стверджуючи непоправну втрату, яку зазнала Україна. Старший солдат Зоряна Ковальчук, військовослужбовець 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”, загинула на сході країни, виконуючи свій обов’язок захищати Україну та її народ.

Зоряна Ковальчук, яка народилася 35 років тому, покинула цей світ, віддавши своє життя за країну, яку любила. У 2010 році вона успішно закінчила навчання у Західному університеті “Західноукраїнська національна академія” за спеціальністю “Управління персоналом та економіка підприємств”. Протягом шести років, з 2016 року, Зоряна служила в складі Збройних Сил України, демонструючи свою відданість та мужність у боротьбі за незалежність і безпеку своєї батьківщини.

Слова співчуття та підтримки линуть чоловікові, донькам, родині, друзям та близьким Зоряни Ковальчук. Втрата близької людини є непоправною, і всі разом співчуваємо їм у цей скрутний час.

Зоряна Ковальчук завжди буде пам’ятатися як справжній герой, яка змогла покласти своє життя на вівтар вітчизни.