Воїн Юрій Машта з маленького села Синівці на Тернопільщині загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині. Він був водієм розвідувального відділення та віддав своє молоде життя на алтар вітчизняної свободи, захищаючи безпеку та інтереси України. Його сім’я та громада пам’ятатимуть героїчну самопожертву та відданість захисту Батьківщини.

Водій розвідувального відділення з Тернопільщини загинув, захищаючи Україну

Трагічна новина розповсюдилася по Тернопільщині, огорнувши село Синівці тяжким сумом. Воїн Юрій Машта, житель цього маленького села, поклав своє молоде життя на вівтар вітчизняної свободи.

Страшна звістка про загибель борця за незалежність України дісталася до громади через офіційну Facebook-сторінку Борсуківської територіальної громади. В тому зворушливому повідомленні, опублікованому в соціальній мережі, були відображені не тільки факти, а й гордість за відвагу, з якою Юрій Машта служив Батьківщині.

“На війні за волю України загинув воїн з с. Синівці – Машта Юрій Ростиславович (07.12.1986) Водій 1 розвідувального відділення розвідувального взводу 2 десантно-штурмового батальйону, який був призваний на військову службу 15.09.2022 року, загинув 18 червня під час виконання бойового завдання, в районі н.п. Новомихайлівка, Донецької області. Приймав безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у звʼязку з військовою агресією російської федерації. У захисника залишилась дружина, син та дочка. Висловлюємо щирі співчуття сімʼї загиблого. Вічна памʼять. Про зустріч тіла загиблого та чин поховання повідомимо додатково”, – йдеться у дописі.

Серця всіх жителів Синівців та усієї громади переповнені болем і гордістю одночасно. Юрій Машта, зважившись на важку жертву, поклав своє майбутнє на вівтар Вітчизни та її свободи. Він був водієм 1 розвідувального відділення розвідувального взводу 2 десантно-штурмового батальйону та виконував свої обов’язки з великою відданістю і мужністю.

Неухильна мета борця була забезпечення оборони України, захист безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації. Він брав активну участь у різноманітних бойових діях, щоб гарантувати безпеку нашої країни та її майбутнього.

Сім’я загиблого героя залишається зі сльозами в очах та з тяжким сумом у серці. Дружина, син та дочка зазнають непоправної втрати, але їхня сила і витривалість та гордість за вчинок Юрія Машти слугує прикладом для всього суспільства.

У цей скорботний момент ми висловлюємо щирі співчуття сім’ї загиблого героя. Його життя було прикладом самопожертви та патріотизму, і ми пам’ятатимемо його назавжди.

Вічна пам’ять герою, який поліг заради України. Нехай його вчинок буде вічним нагадуванням про ціну свободи та національної гідності.

Слава герою України!