Ярослав Мазник, військовий з Тернопільщини, загинув у бою поблизу Бахмута, захищаючи Україну. Його смерть стала тяжким ударом для рідних, близьких та усієї громади. Його відвага, самопожертва та любов до Батьківщини завжди залишатимуться в серцях українців.

Тернопільщина сумує за загиблим воїном, який невтомно боровся за Батьківщину

Трагічна новина, що прилетіла до нас як чорна птаха, наповнила серця глибоким сумом. Втратили ми військового з великим серцем та великими мріями – Ярослава Мазника. Його небесна подорож трапилася під час бою поблизу Бахмута, коли він невтомно захищав нашу рідну Україну.

Сьогодні горе стукає до дверей села Жабинці Чортківського району, коли мешканці з ужасом дізналися про тяжке поранення Ярослава Мазника – сина, брата, овдовіла дружина та без тата залишилось двоє донечок. Усі з тремтінням серця молилися, сподіваючись на диво, але, на жаль, дива не сталося. 15 червня наш герой повернувся до рідного села, але на щиті, як герой останнім шляхом до рідної хати. Світанок літнього дня заслонився сумним відходом нашого воїна, нашого героя.

Сумують його рідні та близькі: його дружина, донечки, батьки, сестра, і брат, який зараз знаходиться на передовій. Сумують його друзі, його рідне село, усі, хто знав і поважав цього мужнього захисника. Сльози невтамовано крапають, серця сповнені скорботи. Слова не можуть передати всього горя, що спалахнуло в наших серцях.

В цей важкий час хочемо висловити щире співчуття рідним і близьким Ярослава Мазника. Нехай Господь допоможе вам перенести це невимовне горе. Нехай він дарує вам силу і мужність, щоб подолати скорботу щоб продовжувати Ярославову спадщину. Його відвага, самопожертва і любов до Батьківщини завжди будуть жити в наших серцях.

Нехай пам’ять про Ярослава Мазника залишиться світлою і незгасаючою. Він був справжнім героєм, який приніс честь і гордість нашій країні. Хай його жертва не буде марною, а послуга для України буде прикладом для наступних поколінь.

Слава його мужності! Слава героям, яким належить вдячність і повага! Нехай Ярослав Мазник завжди буде пам’яттю, яка надихатиме нас до великих дій і допоможе нам витримати найважчі випробування.