У світлі важкого часу, приносеного війною, ми втратили ще одного непересічного Героя, Андрія Олеговича Поврозника. Він народився у Збаразькому районі Тернопільської області та віддав своє життя заради свободи та незалежності України. Його відданість, патріотизм і мужність несуть гідне представництво нашої нації.

Відданість і мужність: Герой-захисник Андрій Олегович Поврозник

У скорботний час який нам принесла війна, ще одне серце зупинилося – Герой-захисник Андрій Олегович Поврозник. Старший солдат гранатометного взводу 1 механізованого батальйону народився в 1994 році у селі Вищі Луб’янки, Збаразького району Тернопільської області. Своїм мужнім вчинком він приніс гідне представництво своєї родини, свого краю та всієї України.

Загибель Героя болісно вразила серця його близьких, друзів та побратимів зі службового взводу. Андрій Олегович поніс свій обов’язок перед Батьківщиною з великим патріотизмом та мужністю, завжди був відданий ідеалам свободи та незалежності.

<p>

НАШ ТЕЛЕГРАМ
</p>

Сім’я Героя довгий час проживала на території Кременецької міської територіальної громади, де він був прикладом справжнього патріота для молодого покоління. Своєю прикладною поведінкою, добротою та відданістю справі захисту Батьківщини він надавав надію та віру в краще майбутнє.

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Андрія Олеговича Поврозника. Його відданість, мужність і жертовність залишаться завжди в наших серцях. Нехай земля буде йому пухом, а пам’ять про нього буде світлою лампади для нашого суспільства.

Ми скорбимо за Героєм, відданим сином України, і пам’ятатимемо його назавжди. Спи спокійно, воїне.

Просимо молитов за новопредставленого воїна Андрія.

Слава Героям України поклавшим життя на вівтар нашої свободи!