Україна втратила ще одного справжнього героя – капітана Пчолу Олександра Івановича, який загинув під час кривавої війни, захищаючи рідну країну. Його відважність та жертовність не залишаться непоміченими.

Лановецька громада в жалобі: вшануємо пам’ять героя

Україна сумує і вшановує пам’ять ще одного свого сина, який віддалився від цього світу, захищаючи нашу незалежність та територіальну цілісність. Капітан Пчола Олександр Іванович, народжений у 1985 році, став справжнім героєм своєї країни.

Він командував 5 навчальним механізованим взводом 5 навчальної механізованої роти 2 навчального механізованого взводу військової частини А1048 і відзначався великою відданістю та військовим майстерністю. Пчола Олександр відзначився у численних бойових діях та важливих операціях на сході України, де він боронив свою батьківщину від агресорів.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сьогодні, 3 жовтня, тіло військовослужбовця повернеться додому, і місцева громада Лановця зустріне його кортеж з великою скорботою та вшанує його пам’ять. Подробиці щодо часу прибуття будуть повідомлені пізніше.

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким капітана Пчоли Олександра Івановича. Він залишиться в серцях усіх, хто цінує мужність та героїзм наших захисників. Його вічна пам’ять житиме завжди серед нас.