Предстоятель ПЦУ, Блаженнійший Митрополит Епіфаній, здійснив важливий візит до Полтави, де його вітали Владика Федір та лідери міста. Урочистості відбулися в соборі Успіння Пресвятої Богородиці.

Свято-Успенський Кафедральний Собор Став Місцем Зустрічі

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній 14 листопада 2023 року прибув у Полтаву з Першосвятительським візитом.

Предстоятеля помісної Української Православної Церкви зустрів керуючий єпархією митрополит Полтавський і Кременчуцький Федір, Голова Полтавської ОВА Філіп Пронін та Секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

Владика Федір та представники місцевої влади у соборі Успіння Пресвятої Богородиці привітали Блаженнійшого Митрополита Епіфанія на Богом благословенній Полтавській землі, піднісши Його Блаженству квіти.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Зазначимо, що завтра, 15 листопада 2023 року, в день вшанування пам’яті преподобного Паїсія Величковського – небесного покровителя міста Полтави – Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній о 9:30 очолить Божественну літургію у рідному храмі преподобного Паїсія – Свято-Успенському кафедральному соборі Полтавської єпархії.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)