У світлі віри та патріотизму в Києво-Печерській лаврі відбулося унікальне вручення Почесних відзнак Головнокомандувача ЗСУ. Бойові прапори видатних бригад тероборони, отримавши освячені стрічки, стали не лише визнанням мужності, але й духовним наповненням для захисників України.

Символічні стрічки та Відзнаки Головнокомандувача: Духовна Наснага для Воїнів, Що Боронять Рідну Землю

Урочисте Освячення та Вручення Почесних Відзнак у Києво-Печерській Лаврі: Духовна Наснага для Захисників України

У світлі віри та патріотизму в Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі відбулося урочисте вручення та освячення Почесних відзнак Головнокомандувача ЗСУ. Бойові прапори видатних бригад тероборони, які визволяли регіони Київщини, Сумщини та Чернігівщини, отримали освячені стрічки, символізуючи відданість та мужність.

Протоієрей Андрій Апаров, молодший лейтенант капеланської служби, урочисто освятив ці відзнаки, наділяючи їх особливою духовною силою. Командувач Сил територіальної оборони ЗСУ, генерал-майор Анатолій Баргилевич, підкреслив, що ці почесні відзнаки не лише є визнанням, але й закликом до виконання завдань з честю та гідністю.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Вручення відзнак стало святковим моментом для чотирьох бригад Сил територіальної оборони, які відзначилися в боях. Командир 116 бригади, полковник Максим Литвиненко, висловив глибоку повагу перед військовослужбовцями, які утримують лінію фронту на Донеччині та висловив визнання загиблим Героям. У своїх словах він підкреслив, що Україна завершить цю війну перемогою.

Священик Андрій Апаров закликав до захисту та наполегливо молився за військових, що стоять на захисті рідної землі. Ця подія стала символом єднання духовності та патріотизму в ім’я свободи та незалежності України. Героям слава, а Бог нехай оберігає їх у кожному бою на шляху до перемоги України.