Тернопільська область стає місцем нового монастиря, створеного за рішенням Священного Синоду Православної Церкви України. Це відзначає новий етап духовного зростання та розвитку в регіоні за активної участі єпархіального керуючого.

Шлях Релігійного Розвитку: Створення Жіночого Монастиря на Запит Високопреосвященнійшого Митрополита Нестора Писик

Синод ПЦУ створив чотири нових монастирі – два жіночих (у Тернопільській та Дніпропетровській областях) та два чоловічих (на Рівненщині й Закарпатті).

Про це йдеться в документах Священного Синоду, який відбувся 2 лютого 2024 р.

Зокрема, на прохання митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора Синод постановив утворити у складі Тернопільської єпархії жіночий монастир Святої Великомучениці Варвари.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

На прохання архієпископа Дніпровського і Січеславського Симеона створено Благовіщенський жіночий монастир Дніпропетровської єпархії.

Також повідомляють, що на прохання єпископа Мукачівського і Карпатського Віктора Синод постановив утворити у складі Мукачівсько-Карпатської єпархії Свято-Миколаївський чоловічий монастир. А на прохання єпископа Рівненського і Сарненського Гавриїла створено у складі Рівненсько-Волинської єпархії Свято-Троїцький чоловічий монастир.