28 січня 2024 року архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк очолив урочисту літургію та підніс молитви за Україну в кафедральному соборі Різдва Христового м. Тернополя, що по вул.Руській 22. Владика розкрив важливість віри та закликав до спільної молитви за мир та благополуччя країни.

Архієпископ Тихон Петранюк відзначає Неділю 34-ту після П’ятидесятниці у Кафедральному Соборі Різдва Христового

Урочиста Літургія та Молитви за Україну: Духовне Об’єднання у Тернополі в Зеленій Церкві

28 січня 2024 року, у Неділю 34-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк очолив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м. Тернополя. Спільнота вірян та духовенства кафедрального собору зібралася, щоб взяти участь у святковій події.

У повчальній проповіді, владика Тихон глибоко розкрив зміст євангельського читання, закликаючи присутніх звертатися до Господа за укріплення віри та Його допомогу в життєвому шляху. Підкресливши важливість віри, архієпископ щиро вболівав за те, щоб вона супроводжувала людей на протязі усього їхнього земного існування.

Під час богослужіння були підняті особливі молитви за перемогу України над агресором, за воїнів-захисників Батьківщини та за всіх громадян. Це свідчить про те, що духовне об’єднання не обмежується лише внутрішніми роздумами, але також виражається у колективних молитвах за добробут і безпеку країни.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

По завершенні літургії архієпископ Тихон привітав усіх присутніх із воскресним днем, поділяючи благословення та надихаючи вірян на доброчесне служіння і спільні зусилля для підтримки духовної рівноваги в громаді.

Ця урочиста подія стала не лише символом важливості віри, а й світлим прикладом єднання громади в молитвах за мир та добробут своєї України.

Джерело: Тернопільсько-Бучацька єпархія УПЦ (ПЦУ)